HAKKIMIZDA

Kimdir Hostral?

Hostral İnt. ve Bil. Hizmetleri

Hakkımızda:

Hostral İnternet ve Bilişim Hizmetleri. 13 Haziran 2019 tarihin'de İzmir merkezli kurulmuş bir bilişim firmasıdır. Sektörel tercrübesini tamamlamış uzmanların bir araya gelerek faaliyete geçirdiği Hostral, bilişim alanında güçlü altyapısıyla, iş ortaklarına nitelikli hizmetler sunma yolunca her geçen gün yatırımlarını artırıyor..

Hostral olarak müşteri odaklı hizmetleri firma politikası edinmiş bulunmaktayız. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. Kendi alanımızda olan tüm yenilikleri takip edip bunları müşterilerimiz için kullanılabilecek materyaller olacakları şekilde uyarlamaya ve yenilemeye çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Hostral hem kurumsal hem de bireysel pazarda uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet sunmayı amaçlar. Temelleri 2012 yılına dayanan hizmet kalitesini ön plana çıkartmaya çalışan bir bilişim firmasıdır.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimize olabilecek en iyi hizmeti sunmak, minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek bizim en büyük gayemiz.